WhatsApp
KategorilerKategoriler

Filtrele

Marka

Marka

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Tepsiler

Fırın tepsileri fırının sıcaklığına dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Tepsiler genellikle yapışmaz özelliklere sahiptir. Tepsilerin yapışmaz özelliğini kaybetmemesi için çizilmemesi gerekmektedir.  Fırın tepsileri bulaşık makinelerinde yıkanmamalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanan tepsiler çizilme riski ile karşı karşıyadır. Tepsinin çizilmesi önlenerek daha uzun süre kullanımını sağlanır.

Tepsinin temizliği yapılırken sert metal kullanımından mutlaka kaçınılmalıdır. Yapışmazlık özelliğini kaybeden tepsilerde pişen yiyeceklere insan sağlığına zararlı kimyasallar bulaşabilir. Bu sebepten tepsilerin kullanım ömrü, yapışmaz özelliğini kaybetmesi, ısıya bağlı deformasyonlar görülmesiyle son bulur.

Bu parçanın ebatları kullanılacağı ürüne göre tasarlandığı için her boy tepsi alınamaz. Yedek parça olarak değişimi gerektiğinde yetkili servislerden marka ve modele göre temin edilir.  

Aktif filtreler

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.