WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Anahtarlar / Düğmeler

Anahtar / Düğmeler bulaşık makineleri sistematik bir şekilde çalışmaktadır. Bulaşık makinesinde bulunan anahtar/düğmeler makinenin çalışmaya başlamasını sağlar. Her modele göre değişiklik gösteren anahtar /düğmelerin gelişmiş modellerde dokunmatik özellikleri de bulunmaktadır.

Bulaşık makinesinde bulunan anahtar /düğmeler sayesinde bulaşıkların hangi programda yıkanacağı seçilebilmektedir. Bulaşık makinesinde bulunan programların bulaşıkları yıkama zamanı farklılık gösterir. Yağlı bulaşıklar için uzun bir program tercih edebilirken, daha kolay bulaşıklar için kısa bir program kullanılabilir.

Günümüz teknolojisi geliştikçe bulaşık makinelerindeki programlar , anahtar /düğmeler çeşitlik göstermektedir. Anahtar /düğmelerde oluşan herhangi bir bozukluk, tercih edilen programın çalışmasını engelleyebilir. Bulaşık makinelerinde bulunan anahtar /düğmelerin yedek parça temini oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Bozulan anahtar /düğmelerin değişme işlemi de oldukça kısa sürmektedir.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.