WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Termostatlar

Termostatlar, ısı ayarlanmasını sağlayan anahtar parçalardır. Termostat parçası bulaşık makineleri için çok önemlidir. Bu parça, bulaşık makinesinin yıkama işleminde suyun sıcaklığını ayarlamaktadır. Termostat arızalanırsa bulaşık makinesinde kullanılan suyun sıcaklığı ayarlanamaz.

Bulaşık makinesindeki bulaşıklar da yeterli temizlik ve hijyen sağlanmamış olur. Bulaşıkların hijyen ve temizliği açısından termostatlar kontrol edilmelidir. Bulaşık makinesinde bulunan termostatlar, 65-85 dereceyi ayarlayan parçadır. Öte yandan 85-55 derece için de farklı bir termostat gerekmektedir.

Termostat arızalarında, oluşan sorunun giderilmesi için yedek parça değişimi yapılmaktadır. Her makinede kullanılan malzeme farklı olduğundan, marka ve model belirtilerek parça temini yapılmaktadır. Düzgün çalışan bir termostat ile bulaşık makineleri doğru sıcaklık değerinde çalışarak, temiz bir yıkama sağlamaktadır.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.