WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Kayışlar

Kayışlar, kurutma makinelerinin kazanlarının dönmesini sağlayan yedek parçalardır. Makineler yüksek devir hızında dönerek çamaşırların kısa sürede kurumasını sağlar. Ortasında yer alan kazan motordan aldığı enerjiyle dengeli bir şekilde döner.

Kayışlar bu iki parçanın arasında kazanın sorunsuz bir şekilde dönmesini sağlar. Kurutma makinesi kayışları zamanla yırtılabilir veya kullanım ömrünü doldurur. Bu durumda kazan motordan aldığı enerji ile dengeli bir şekilde dönemez. Kayış arızası makine kazanının zor dönmesinden anlaşılabilir. Arıza sonucunda parçaların tamir edilmesi mümkün olmadığı için parça değişimi yapılmaktadır.

Makinelerin marka ve modellerine göre yedek parçalar tasarlanmaktadır. Makine model numarası aratarak uygun yedek parça bulunduktan sonra değiştirilmesi mümkündür. Kayışların kullanım süresini uzatmak için makineye fazla ağırlık yüklenmemesi gerekir.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.