WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Filtreler

Filtreler, kurutma makinesinin içinde biriken kirleri ve küçük materyalleri toplamakla görevli yedek parçalardır. Filtreler zamanla kirlenir ve kullanılmayacak duruma gelebilir. Bu durumda filtre temizliği yapılabileceği gibi yeni parçalarla değiştirilmesi de gerekebilir. Filtreler makinelerin marka ve modellerine göre özel olarak tasarlanır. Yedek parça satın alınırken model numarasına uyum sağlayacak ürünlerin alınması gerekir.

Filtre satın alındıktan sonra parça değişiminin evde yapılması mümkündür. Yedek parçanın kullanım süresini uzatmak için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Filtre temizliğinin düzenli yapılması arızaların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Filtreler temizlenirken makine fişten çekilme ve yedek parça nazikçe çıkarılmalıdır.

Bu parçalar yıkanabilir ve elle temizlenebilir. Temizliği yapılan parçalar takıldıktan sonra çamaşırların kuruma süresi de kısalır.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.