WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Cam Dönertablalar

Cam döner tablalar mikrodalga fırınların yemek ısıtma, pişirme gibi özelliklerinden yararlanılmasını sağlayan temel yedek parçalarıdır. Cam döner tablalar kırılabilir veya kullanım ömrü tükendiğinde çalışmayabilir. Tablalarda meydana gelen arıza cihazın çalışmasını engellediği için parça tamiri veya parça değişimi gerekir. Yedek parçalar mikrodalga fırınların marka ve modellerine uygun şekilde tasarlanır. Kolaylıkla bulunabilen parçaların tasarımları farklı renk ve özelliklere sahiptir.  

Cam döner tablalar çalışmıyorsa yedek parça satın alarak fırının kullanılması mümkündür. Yedek parça satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Yedek parçalar cihazların markalarına göre tasarlandığı için tüm cihazlarla uyum sağlamaz. Bu nedenle genellikle fırınların altında yer alan model numarasına göre uygun yedek parça aratılmalı ve satın alındıktan sonra kullanım ömrünün uzun olması için temizliği yapılmalıdır. 

Aktif filtreler

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.