WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Elektronik Kartlar

Kombi, sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan küçük ısıtıcılardır. Elektronik kartlar kombilerin temel yedek parçaları arasında yer alır. Bir nevi kombinin beynidir. Kombi üzerindeki tüm parçalar elektronik kartlar yardımı ile kontrol edilir. Bu nedenle elektronik kartlarda meydana gelen herhangi bir hasar kombinin çalışmasını engeller.

Elektronik kartlar; voltajların düzensiz gelmesi, parçanın kullanım süresine bağlı olarak yıpranması, kombi parçalarında arıza olması gibi sebeplere bağlı olarak arızalanabilir. Kombinin sıcak su vermemesi, elektrik gelmemesi, peteklerin ısınmaması gibi durumlar elektronik kartta arıza olduğunu gösteren durumlar arasındadır.

Yedek parçada meydana gelen hasarlar parça tamiri ile çözülebilir. Ancak tamir edilmeyecek durumda olan parçaların yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Kombi marka ve modeline göre yedek parça değişimi yapılabilir.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.