WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Filtreler

Filtreler, klimaların ortamdaki havayı temizlemesinde görev alan temel yedek parçalardır. Klima filtresinin temiz olması ortama yayılacak havanın temiz olmasını sağlar. Filtre temizliğinin doğru yapılmaması durumunda yayılan hava sağlığa zarar verebilir. Klima filtresi havayı temizlerken kir, bakteri ve kireci de temizler.

Filtreleme sonrasında bakterilerin ortama yayılması engellenir.   Klima filtresi, çıkarılabilir olmasından dolayı kolaylıkla temizlenebilir. Klima kapandıktan sonra filtre çıkarılarak tozları alınabilir ve yıkanabilir. Filtre temizliği yapılması ardından kuruması beklenerek yerine takılabilir.

Filtrenin yıpranması, kir birikmesi ve temizlenmemesi durumunda yenisi ile değiştirilmesi önemlidir. Filtrede meydana gelen sorunlar klimanın ısıtma ve soğutma performansını da düşürür. Klimadan kötü koku gelmeye başlaması ve hava kalitesinin düşmesi de filtre kirinden kaynaklanır.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.

Bülten Aboneliği

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.