WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Kimyasallar

Kimyasallar Evsel temizlik için kullanılan malzemeler alkol, amonyak, beyazlatıcı, formaldehit ve alkali gibi kimyasal maddeler içerir. Bu kimyasallar doğru kullanılmadığı takdirde bulantı, kusma, göz, burun, boğaz ve solunum sisteminde yanmalara yol açar. Günümüzde hemen hemen her evde ortalama 15-50 litre kimyasal bulunuyor.

Evsel temizleyiciler, bu oranın içinde en yüksek yere sahip. Bu kimyasal maddelerin bazıları yiyeceklere benzeyebilir. Bu sebepten saklama koşulları doğru yapılmalı. Özellikle çocukların erişemeyeceği kilitli dolaplar kullanılmalıdır. Bir evde bulunabilecek ve en tehlikeli kimyasal madde sınıfında lavabo açıcılar, fırın temizleyiciler ve asidik tuvalet temizleyicileri yer alır. Bu ürünlerin üzerinde TEHLİKE etiketi yer alır.

Kullanım sırasında ürünlerin birbiriyle karıştırılmaması hayati önem taşımaktadır. Özellikle klorlu beyazlatıcı ile amonyaklı kimyasallar karıştırılmamalıdır. Oluşan reaksiyonlar ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bir taraftan yaşadığımız mekanları temiz tutmak isterken, diğer taraftan zarar görmemeyi de garanti altına alabilmeliyiz.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.