WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

TV

Televizyon ilk yapıldığı günden bu güne hızla değişim geçirmiştir. Tüplü televizyonlar ile günümüz teknolojisi ile üretilen televizyonlar arasında çok büyük farklar vardır. Artık görüntü kalitesi neredeyse canlı gibidir. Gelişen elektronik donanımla birlikte QLED TV, 3D'ler TV,Smart TV'ler, Curved TV'ler hayatımızda yerlerini almıştır.

Yoğun tempoda yaşanan bir günün sonunda, evlerimizdeki eğlence kaynakları olan televizyonlar tüm dünyayı takip etmemizi kolaylaştırıyor.

Yüksek kalite ile izlenebilecek filmlerin dışında televizyonları oyun konsolları ile de rahatlıkla kullanabilir, eğlencenin adresini değiştirebiliriz. Görüntü kalitesi gelişmiş olan televizyonlar artık çok daha canlı renklerle hayatımızda. Değişik kullanım şekilleriyle de çok farklı özellikleri beraberinde sunuyor. Bilgisayarlara, fotoğraf makinelerine, harici belleklere erişim sağladığımız televizyonlar anılarımızı da taze tutmamıza yardımcı oluyor. Televizyonlar aynı zamanda internete bağlanabiliyor. Eğlencenin vazgeçilmez adresi haline gelen televizyon sunduğu canlı görüntüler ile artık çok daha etkili bir araç. 

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.