WhatsApp
KategorilerKategoriler

Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

En iyi hizmet garantisi

Ödeme Güvenliği

PayTR ile güvenli ödeme

Destek Hizmeti

24/7 Destek servisi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün içinde kargolama

Ödüller

Alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız

İade ve Geri Ödeme

Üç iş günü içerisinde geri ödeme

Epilasyon Makineleri

Epilasyon Makineleri Gelişmiş dünyanın icatlarından biri olan epilasyon makineleri bir çok seçenekle tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Kablolu,şarjlı veya pilli seçenekleriyle sunulan epilasyon makinelerinin yanı sıra, lazer epilasyon,yüz epilasyonu, diğer epilatör çeşitleri de bulunmaktadır.

Epilasyon makineleri vücudun çeşitli bölgelerinde güvenle kullanılır. Kadın ve erkeklerin kullanabildiği bu ürünler kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır. Bacak,kol,sırt bölgesi, yüz, koltuk altı olmak üzere tüm vücutta rahatlıkla kullanılır. Islak ve kuru epilasyon makineleri hızlı dönen diskler ile en kısa tüylere rahatça ulaşarak uzun süreli rahatlık sağlamaktadır. Buz sistemleri ile bölgesel soğutma yapılarak acı hissi yatıştırılarak en pratik biçimde, pürüzsüz bir cilde sahip olunur.

Bazı epilasyon makinelerinde bulunan masaj başlıkları da cilt üzerinde kolayca hareket ederek rahat bir epilasyon için hazırlık yapılmasını sağlar. Epilasyon makineleri en ince tüyleri nazik bir şekilde, kökünden alarak uzun süreli pürüzsüzlüğü sunar.

Oops!

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Görünüşe göre bu konumda hiçbir şey bulunamadı.