Menu
Sepetim

Anahtarlar / Düğmeler

Vantilatör, basınç farklı oluşturarak hava akışını sağlayan elektrikli aygıttır. Fan adıyla da bilinen aletlerin dönüş fanı ortamdaki havayı emer. Fan, ortamdaki havanın sirküle edilmesini sağlar. Vantilatör 220 volt alternatif akımla çalışmaktadır. Pervanenin, seçilen konum hızıyla dönmesi hava akımı yapılmasını sağlar.

Anahtarlar/düğmeler vantilatörün açılıp kapanmasında görev alan yedek parçalardır. Aynı zamanda vantilatör sağa, sola, aşağı ve yukarı hareket edebilir. Bu işlem vantilatör düğmesi ile gerçekleşir. Vantilatör düğmesi marka ve modellere göre kafesinin altında, sağında veya solunda olabilir. Vantilatör düğmesinde kırılma, ezilme gibi bir hasar olması durumunda parça tamiri yapılmaz.

Küçük, plastik parçalar olmasından dolayı yenisi ile yedek parça değişimi yapılmaktadır. Vantilatör marka ve modeline göre uygun yedek parça kolaylıkla bulunabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.