Menu
Sepetim

Diyafram Contaları

Diyafram contaları kombinin vanası ile sıcak su şalterinin arasında yer alan yedek parçalardır. Parçaların su basıncı ile hareketlenmesini sağlayarak çalışmasına yardımcı olur. Diyafram contaları ufak plastik parçalardır. Kullanım süresine bağlı olarak contalar esneyebilir, yırtabilir ve delinebilir. Bu durumlarda parça tamiri yapılması mümkün olmadığı için yedek parça değişimi ile kombi kullanılmaya devam edilir.

Diyafram contalarının arızalanması ve kullanılmaz duruma gelmesi halinde parça değişimi yapılmaktadır. Kombi markalarına uygun yedek parça seçenekleri kolaylıkla bulunabilir. Parça değişimi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Diyafram contalarının bilinçsiz bir şekilde monte edilmesi kombiye zarar verebilir. Diyafram contalarının değişimi kısa sürede tamamlanmaktadır. Diyafram contasında meydana gelen tüm arızalarda parçanın değişmesi şarttır. Mini parçalar olmasından dolayı parça tamiri yapılması mümkün değildir.  

Marka: Baymak Model: IYIPRC9709483
Baymak Luna Diyafram Contası - Delikli Adet : 1..
104,22TL
Vergiler Hariç:88,32TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.