Menu
Sepetim

Filtreler

Filtreler, kurutma makinesinin içinde biriken kirleri ve küçük materyalleri toplamakla görevli yedek parçalardır. Filtreler zamanla kirlenir ve kullanılmayacak duruma gelebilir. Bu durumda filtre temizliği yapılabileceği gibi yeni parçalarla değiştirilmesi de gerekebilir. Filtreler makinelerin marka ve modellerine göre özel olarak tasarlanır. Yedek parça satın alınırken model numarasına uyum sağlayacak ürünlerin alınması gerekir.

Filtre satın alındıktan sonra parça değişiminin evde yapılması mümkündür. Yedek parçanın kullanım süresini uzatmak için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Filtre temizliğinin düzenli yapılması arızaların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Filtreler temizlenirken makine fişten çekilme ve yedek parça nazikçe çıkarılmalıdır.

Bu parçalar yıkanabilir ve elle temizlenebilir. Temizliği yapılan parçalar takıldıktan sonra çamaşırların kuruma süresi de kısalır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.