Menu
Sepetim

Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri

Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri, evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan bulaşık makineleri için üretilen çeşitli sayıda temizlik ürünü bulunmaktadır. Bulaşık makinelerinin günlük bakımları için üretilen temizlik ürünleri çeşitlilik açısından zengindir.

Ürün tercihleri hem kirli malzemeleri hem de makine içini temizlemeye yönelik yapılır. Çok amaçlı kullanım sağlayabilen bu malzemeler günlük hayatları kolaylaştırmaktadır. Temizlik ve bakım sonrasında makinelerin içinde kötü koku, kireç,yağ birikintisi, oluşumu engellenmiş olur. Kireç ve tortu oluşumu yok edildiğinden bulaşık makinelerinde yıkama performansı da kaybedilmemiş olur.

Temiz makineden çıkan bulaşıkların hijyenik olarak sağlıklı olduğunu bilmek herkes için çok önemlidir. Bulaşık makineleri temizlik ürünleriyle daha kullanışlı ve yüksek performanslı çalışmaya devam ederek hayatlarımızı kolaylaştırmaktadır.

Allgoo Çamaşır ve Bulaşık Makine Temizleyici - Descaler Allgoo Çamaşır ve Bulaşık Makine Temizleyici - Descaler
Stokta yok
Marka: Allgoo Model: IYIPRC9319527
Allgoo Çamaşır ve Bulaşık Makine Temizleyici - Descaler..
109,63TL
Vergiler Hariç:92,91TL
Marka: Quick & Shine Model: IYIPRC6745833
OEM - Quick & Shine Bulaşık Makinesi Temizleyici..
135,74TL
Vergiler Hariç:115,03TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.