Menu
Sepetim

Ayaklar

Vantilatör, elektrik gücüyle aldığı sıcak ve durağan hava yerine temiz hava üflemeye yarayan aygıtlardır. Vantilatör marka ve modeline göre tavan, ayaklı, buharlı gibi tiplere sahiptir. Ayaklar, ayaklı vantilatörlerin istenilen yere taşınmasına yardımcı olan yedek parçalardır. Aynı zamanda ayaklı vantilatörlerin ayak uzunlukları ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Ayaklar zamanla yıpranabilir, kırılabilir veya ezilebilir. Arıza olması durumunda parça değişimi ile vantilatör kullanılmaya devam edilmektedir. Vantilatör ayakları marka ve modellere göre özel olarak tasarlanır. Uyumlu yedek parça bulunması ardından kolaylıkla monte edilebilir. Vantilatör ayakları belirli uzunluklara göre tasarlanır ve uzayıp kısabilir.

Ayaklar, farklı renk ve desenlerle de tasarlanmaktadır. Vantilatör ayaklarında meydana gelen bir hasarda yedek parça alınarak parça değişimi yapılabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.