Menu
Sepetim

Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi hiç şüphesiz hayatımızı kolaylaştıran, mutfakta bulaşıklarımızı kolayca yıkamaya imkân sağlayan beyaz eşyalardan biridir. Bulaşık makinesi, evlerde bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik olarak yıkamak, yaşam standardını arttırmak için üretilmiş bir makinedir. 

Bulaşık makinesi, mutfaktaki misyonu ile bayanlara en çok yardımcı olan cihazların başını çekmektedir. Hayat ölçülerinin artmasını da temin etmekte olan bulaşık makinesi, bununla birlikte bulaşık temizleme işleminin ekonomik olmasını sağlamaktadır. Bulaşık makinesiyle temizleme esnasında, bulaşık deterjanı ve hassas temizleme için bulaşık makinesi tuzu kullanılmaktadır.

Mutfakta özel bölmeye konulan bulaşık makinesinin eni ve derinliği çoğunlukla 60 santimetre olmak üzere standart ölçüdedir ve çoğunlukla çok fazla bulaşık makinesi için yerleştirilmiş bulunduğu bölge en az seksen altı santimetre ölçüsünde olması gerekir.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.