Menu
Sepetim

Kablolar

Kablolar Vantilatörler havaya yön verme prensibi ile çalışarak ortamdaki havayı değiştirme özelliğine sahiptir. Pervane, motor ve gövdeden oluşan cihazlar kapalı alanlarda kullanılır. Radial ve aksiyel gibi çeşitleri vardır. Aynı zamanda ayaklı vantilatörler taşınabilir olma özelliği taşır.

Vantilatör markalarına ve modellerine göre yedek parçaları tasarlanır ve kolaylıkla bulunabilir. Kablolar vantilatörlerin ihtiyacı olan elektrik akımının taşınmasını sağlayan temel yedek parçalarıdır. Kablo, kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Ezilme, yırtılma ve kopma gibi durumlarda cihaz çalışmayacağı için yeni bir kablo ile değiştirilmesi gerekir. İnce yapılı olmasından dolayı parça tamiri yapılmaz.

Kabloda meydana gelen arızalar elektrik çarpması gibi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle parçanın değiştirilmesi önemlidir. Vantilatör kablosu markasına ve modeline göre bulunabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.