Menu
Sepetim

Antenler

Antenler televizyon yayınlarını izleyebilmek için ihtiyaç duyulan en önemli elemandır. Yayınların dijital platformda olması sebebiyle eski antenler artık çok nadir kullanılmaktadır. Günümüzde akıllı televizyonların iç yapılarında bulunan alıcı sistemleri, dijital yayınların izlenebilmesi için anten görevi görür.

Klasik çatı antenleri, uydu antenleri ve dijital sinyal alıcılar, televizyonun renkli dünyasında eğlencenin izlenmesini sağlıyor. Yeni nesil binalar merkezi sistem televizyon hatları kullanıyor. İçeride yer  antenler televizyon setinin üstüne konulur ve televizyon kanalları açıkken en iyi görüntünün elde edilmesi için anten çubukları hareket ettirilir. Dışarı monte edilecek antenleri ise balkona, terasa veya çatıya takılır. Artık dış antenlerin yerini büyük ölçüde iç antenler, kablo TV’ler ve dijital yayınlar alsa da halen anten kullanımı devam ediyor.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.