Menu
Sepetim

Termostatlar

Termostatlar, kurutma makinelerinin ihtiyacı olan ışıyıcı sağlamakla görevli yedek parçalardır. Bu parçalar makineden alınan enerji ile makinenin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Yedek parçada meydana gelen arızalar makinenin çalışmasına engel olabileceği gibi çamaşırların uzun süre makinede kalmasına rağmen ıslak kalmasına da sebep olmaktadır. Bu nedenle termostatların arızaları parça değişimi ile giderilmelidir.

Yedek parçalar makinelerin markalarına ve modellerine göre üretilir. Model numarası ile makineye uyumlu parçalar kolaylıkla bulunabilir. Bu parçaların değişimi usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Termostat değişimi yapıldıktan sonra makinede meydana gelen ısıtma sorunları ortadan kalkmaktadır.

Termostatların arızalanması farklı sebeplere bağlıdır. Genellikle elektrik akımına bağlı olarak arıza gösterir veya kullanım ömrünün bitmesi durumunda makine çalışmaz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.