Menu
Sepetim

Isıtma & Soğutma

Isıtma ve Soğutma Sistemleri Kullanılan mekanların istenilen sıcaklıkta tutabilmesi için iç ortamdan dış ortama çevreye olan ısı kaybının karşılanması ile çalışan sistemlerdir. Merkezi ısıtma soğuk iklimlerdeki binalarda kullanılır. Isıtmak için merkezi kazan veya ısıtıcı, dağıtım için boru tesisatı ve radyatörler bulunur. Bölgesel ısıtma prensipte merkezi ısıtma ile aynı şekilde çalışır. Fark olarak her bir kullanıcı kendi ısısını ayarlayabilmektedir. Merkezi ısıtmada olduğu gibi sıcak sulu ısıtma sistemleri kullanılabilir. Soğutma sistemlerinin çalışma prensibi genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azaltır. Daha soğuk evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır, suyu kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak bağıl nemi düşürür.
Model: IYIPRC5531124
Sekma Gaz Alarm Cihazı - S 092 TSE ve CE BelgeliDoğalgaz ve LPG kullanılan alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Montaj öncesi; kutu içerisinden çıkan kurulum kitapçığını detaylıca inceleyiniz...
197,28TL
Vergiler Hariç:167,19TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.