Menu
Sepetim

Su Akış Türbinleri / Sensörleri

Su akış türbinleri / Sensörleri; kombide sıcak su açılması için elektronik karta komut vermeye yarayan temel yedek parçalardır. Tribün, sadece sıcak su açılmasına yardımcı olarak kaloriferi devreye sokar. Kombilerde yaşanan sıcak su arızalarının büyük kısmı tribünlerde meydana gelen arızadan kaynaklanır.

Su akış tribünleri; kirlenme, kireçlenme ve kırılma gibi sebeplerle arızalanır. Kullanıma bağlı olarak arızalanan su akış tribünleri dönmez ve elektronik karta komut gitmemesinden dolayı sıcak su talebi algılanmaz. Bu nedenle kombiden sıcak alınması mümkün değildir.

Ateşleme, sıcak su açılmasına rağmen musluk işaretinin çıkmaması, suyun ısınmaması gibi sebepler tribün arızasını gösterir. Su akış tribünlerinin arızaları parça tamiri ile giderilmediği için yedek parça değişimi yapılması gerekir. Kombi marka ve modeline ve yedek parçalar kolaylıkla bulunabilir.

Marka: Vaillant Model: IYIPRC3013447
Vaillant VUW Kombi Su Akış Türbini..
130,09TL
Vergiler Hariç:110,25TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.