Menu
Sepetim

Contalar

Contalar, kurutma makinesinin dışarı su sızdırmasını engelleyen yedek parçalardır. Bu parçalar makinelerin hortumlarını kauçuk yapısı ile sarar. Böylece haşere, küçük materyaller makineden korunmaktadır. Aynı zamanda yedek parçalar dışarı koku çıkmasını da engelleme özelliğine sahiptir. Kullanıma bağlı olarak veya makineye farklı materyaller girmesine bağlı olarak arızalanabilir.

Contalar küçük parçalar olmasından dolayı parça tamiri yapılması mümkün değildir. Ancak parça değişimi ile arızalar giderilmektedir. Tüm makinelerin hortum giderleri farklılık göstereceği için yedek parçalar marka ve modellere göre özel olarak tasarlanır.

Makine model numarası aratılarak uyumlu parçaların kolaylıkla bulunması mümkündür. Bu parçalar satın alındıktan sonra değişiminin usta kişiler tarafından yapılması gerekir. Conta değişimi ardından makinede oluşan kötü koku engellenir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.