Menu
Sepetim

Elektronik Kartlar

Kombi, sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan küçük ısıtıcılardır. Elektronik kartlar kombilerin temel yedek parçaları arasında yer alır. Bir nevi kombinin beynidir. Kombi üzerindeki tüm parçalar elektronik kartlar yardımı ile kontrol edilir. Bu nedenle elektronik kartlarda meydana gelen herhangi bir hasar kombinin çalışmasını engeller.

Elektronik kartlar; voltajların düzensiz gelmesi, parçanın kullanım süresine bağlı olarak yıpranması, kombi parçalarında arıza olması gibi sebeplere bağlı olarak arızalanabilir. Kombinin sıcak su vermemesi, elektrik gelmemesi, peteklerin ısınmaması gibi durumlar elektronik kartta arıza olduğunu gösteren durumlar arasındadır.

Yedek parçada meydana gelen hasarlar parça tamiri ile çözülebilir. Ancak tamir edilmeyecek durumda olan parçaların yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Kombi marka ve modeline göre yedek parça değişimi yapılabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.