Menu
Sepetim

Polisaj Makineleri

Polisaj Makineleri otomotiv bakım ve onarım sektöründe kullanılır. Kaporta yüzeyinde meydana gelen hasarların temizlenerek parlatılmasını sağlar. Polisaj makineleri, kolaylık bakımından bireysel kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Polisaj Makineleri araç bakım, oto yıkama, araç galerilerinde sıkça kullanılmaya başlamıştır.

Polisaj makinesi, otomobillerin dış yüzeylerinde parlatma ve cilalama gibi işlemlerini kolayca yapılmasını sağlar. Elektrik gücüyle çalışan dönen başlık sayesinde polisaj makinesi sayesinde parlatma işlemlerini herkes kendi garajında da yapabilir. Polisaj makineleri, mobilya sanayi sektörü, deri sanayi ve inşaat sektörü gibi alanlarda da kullanılan çok yönlü cihazlardır. Derz dolgusu yapılmış olan bir seramik yüzeyin atıklardan temizlenmesine yardımcı olabilir. Şarj olma özelliği ile taşınabilirliği sayesinde kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.