Menu
Sepetim

Silindir / Tambur

Silindir/tambur kurutma makinesi kazanının arkasında yer alan ve makinenin dönmesini sağlayan yede parçalardır. Kurutma makineleri motordan aldığı enerji ile yüksek hızda döner ve çamaşırların kısa sürede kurumasını sağlar. Bu parçalarda meydana gelen arızaların makinenin dönmesini engelleyeceği gibi çamaşırların kurumasını da engeller.

Arıza yaşanmasının sebebi genellikle makineye fazla ağırlık yüklenmesidir. Aynı zamanda kullanım süresi dolan parçalar da zamanla arıza göstermektedir. Silindir / tambur da meydana gelen arızaların giderilmesi için parça tamiri yapılabilir veya parça değişimi yapılması gerekebilir. Arızaya bağlı olarak parça değişimi yapılması gerekiyorsa yeni bir yedek parça alınarak değişimi usta kişiler tarafından yapılmaktadır.

Silindir/tamburlar makinelerin marka ve modellerine göre özel tasarlanır. Yedek parçalar makine model numarasına göre satın alınmalıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.