Menu
Sepetim

Düğmeler

Düğmeler, kurutma makinelerinin zaman, program ve ısı ayarının yapılmasını sağlayan küçük ebatlı genellikle plastik yedek parçalardır. Makinenin ön kapağında yer alır ve yuvarlak düğmeler döndürebilir özelliğe sahiptir. Makine düğmeleri marka ve modellerine göre değişiklik gösterir. Program özelliklerinin tümü düğmeler üzerinde yazılı bir şekilde gösterilir. Makine düğmeleri zamanla kırılma ve ezilme gibi sebeplerle çalışmayabilir.  

Düğmelerin çalışmaması durumunda makinenin program ayarları yapılmadığı gibi açılıp kapanması da mümkün değildir. Yedek parçalarda arıza olması durumunda parça tamiri yapılması mümkün değildir. Bu parçalar küçük ve plastik olmasından dolayı arızalar parça değişimi ile giderilir.

Düğmeler, makine model numarasına göre kolaylıkla bulunabilir. Satın alınan düğmelerin evde eskisi ile değiştirilmesi ardından makine sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.