Menu
Sepetim

Elektronik Kartlar

Elektronik kartlar, çamaşır makinesinin sıcaklık, su seviyesi, su miktarı ve program seçimi gibi özelliklerini kontrol etmekle görevli yedek parçalardır. Bu yedek parçalar sürekli işlevini göstermekte ve programların ayarlanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda diğer parçaların devreye girmesi için komut alarak makinenin sağlıklı çalışmasını da sağlar. Böylece makine seçilen özelliklere göre kontrol altında tutularak çalışmaktadır.

Yedek parçada arıza meydana gelmesi makinenin işlevini yitirmesine sebep olabilir. Programların seçilmesine rağmen çalışmaması, suyun ısınmaması, su seviyesi ayarlanmadığı için makinenin çalışmaması gibi birçok arızaya sebep olmaktadır.

Bu durumda parça tamiri yapıldığı gibi parça değişimi yapılması da gerekli olabilir. Yedek parçalar makinelerin marka ve modellerine göre tasarlanmasından dolayı model numarasına göre satın alınmalıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.