Menu
Sepetim

Tekerlekler

Tekerlekler, süpürme işlemi sırasında makineyi kolay hareket ettirmek amacıyla tasarlanır ve makinenin altında yer alır. Süpürge tekerlekleri ön ve arka tekerlekler olarak iki farklı seçeneğe sahiptir. Süpürge tekerleklerinin arasına hareketini kısıtlayacak maddelerin girmesi, ezilmesi veya kopması gibi durumlarda makineyi elle hareket ettirmek zor olacağı için yeni bir tekerlek alarak sorun giderilebilir.  

Süpürge tekerlekleri, marka ve modellere göre değişiklik gösterir. Bu nedenle tekerlek satın alırken süpürge modeline uyumlu olacak seçeneklerin değerlendirilmesi gerekir. Süpürge altında, ön ve arka olarak iki farklı teker çeşidi olduğu için ön teker, arka teker seçimi yapılırken de dikkatli olunması gerekir. Modellerle uyumlu olduğu takdirde yeni bir süpürge tekeri alarak eskisinin yerine takabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Marka: iRobot Model: IYIPRC5307895
iRobot Roomba Robot Süpürge Uyumlu Tekerlek İthal üründür.Uyumlu Modeller; 500 Serisi 600 Serisi 700 Serisi 800 Serisi 900 Serisi..
101,84TL
Vergiler Hariç:86,31TL
Xiaomi Mi Robot Süpürge Ön Tekerlek Xiaomi Mi Robot Süpürge Ön Tekerlek
Stokta yok
Marka: Xiaomi Model: IYIPRC4049449
Xiaomi Mi Robot Süpürge Ön Tekerlek İthal üründür...
93,71TL
Vergiler Hariç:79,42TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.