Menu
Sepetim

Zaman ayarlayıcılar

Zaman ayarlayıcılar, kurutma makinelerinin program ayarı yapılmasını sağlayan yedek parçalardır. Kurutma makinesi motordan aldığı enerji ile kazanı döndürür ve yüksek ısıda çamaşırların kısa sürede kurumasını sağlar. Ancak tüm çamaşırların kuruma süresi farklılık gösterir. Makineye atılan çamaşırlara göre zaman ayarı yapılması gerekir. Kısa sürede kuruyacak çamaşırların uzun süre makinede kalması yıpranmasına sebep olabilir veya kısa sürede kurumayacak çamaşırlar makineden ıslak çıkabilir. Bu nedenle kurutma makineleri zaman ayarı yapılarak tüm çamaşırların istenilen kurulukta çıkmasını sağlar.

Zaman ayarlayıcılar üzerinde kıyafet çeşitlerinin yer aldığı program düğmeleri olabileceği gibi süre ayarı da yapılmaktadır. Bu parçalar küçük olmasından dolayı kırılma, yerinden çıkma gibi sorunlara bağlı olarak çalışmayabilir. Makine model numarasına göre yedek parçalar kolaylıkla bulunmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.