Menu
Sepetim

Termostatlar

Termostatlar, ısı ayarlanmasını sağlayan anahtar parçalardır. Termostat parçası bulaşık makineleri için çok önemlidir. Bu parça, bulaşık makinesinin yıkama işleminde suyun sıcaklığını ayarlamaktadır. Termostat arızalanırsa bulaşık makinesinde kullanılan suyun sıcaklığı ayarlanamaz.

Bulaşık makinesindeki bulaşıklar da yeterli temizlik ve hijyen sağlanmamış olur. Bulaşıkların hijyen ve temizliği açısından termostatlar kontrol edilmelidir. Bulaşık makinesinde bulunan termostatlar, 65-85 dereceyi ayarlayan parçadır. Öte yandan 85-55 derece için de farklı bir termostat gerekmektedir.

Termostat arızalarında, oluşan sorunun giderilmesi için yedek parça değişimi yapılmaktadır. Her makinede kullanılan malzeme farklı olduğundan, marka ve model belirtilerek parça temini yapılmaktadır. Düzgün çalışan bir termostat ile bulaşık makineleri doğru sıcaklık değerinde çalışarak, temiz bir yıkama sağlamaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.