Menu
Sepetim

Mikrodalga Fırın Temizlik Ürünleri

Mikrodalga Fırın Temizlik Ürünleri, mikrodalga fırının içinde  biriken yağ ve kurumuş yemek artıklarının düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Modern hayatta en büyük yardımcılarımız sayılan mikrodalga fırınlar, pişmiş gıdaları ısıtmaya yönelik pratik cihazlardır.  Bu ısıtma işlemi ile birlikte oluşan yağlı kirler fırının çalışma kapasitesini düşürebilir.

Bu cihazın özel temizliği için yapılandırılmış mikrodalga fırın temizlik ürünleri kullanmak önemlidir. Mikrodalga fırının içi koruyucu bir tabaka ile kaplanmıştır. Bu nedenle yıkama sırasında zarar verebilecek kimyasal maddeler kullanılamaz.

Mikrodalga fırının temizliği için en iyi  mikrodalga fırın temizlik ürünleri macun veya sıvı kıvamlıdır. Aynı zamanda kimyasal olan bu maddeler kullanılırken tedbirli olmak gerekir.   Mikrodalga fırın temizlik ürünleri kullanıldıktan sonra durulama işlemi doğru uygulanmazsa ilk kullanımda koku ortaya çıkar. Bu durumda cihaz tekrar temizleme işlemine alınmalıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.