Menu
Sepetim

Meyve Sıkacakları

Meyve sıkacakları, çeşitli meyveleri, sebzeleri ve ayrıca birtakım yapraklı yeşillikleri sıkma aletidir. İçine atılan meyve, sıkacağın filtresinden geçerek suyu posasından ayırır ve meyvenin özünü çıkarır. Nitekim suyu geniş haznesine boşaltarak taze bir meyve suyu içme imkanı sunar.

Doğal bir içecek elde etmenin en pratik, ekonomik ve sağlıklı yolu olan meyve sıkacakları basit kullanımı ve lezzetli sonuçları ile özellikle kış aylarında en ihtiyaç duyulan mutfak eşyalarından biridir. Kullanışlı yapısı ve güçlü motoru ile pek çok katı yiyeceği de sıkarak meyve suyu haricinde çeşitli içecek ve kürler elde etmenizi sağlar. 

Meyve sıkacakları sağlıklı bir yaşam adına etkin rol oynayan beslenme döngüsü için lezzetli, pratik ve eğlenceli içecekler ortaya çıkarmanızı sağlayarak vazgeçilmeziniz olacaktır.  

Marka: Arçelik Model: IYIPRC8360888
OEM - Arçelik K 1622 Meyve Püresi Makinesi Bıçak - 9197063553 Orijinal üründür.Uyumlu Modeller; 1 Arçelik 8833891100 K-1622 Dondurulmuş Meyve Püresi Makinesi ..
137,83TL
Vergiler Hariç:116,81TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.