Menu
Sepetim

Dikiş Makineleri

Dikiş makineleri, insan elinin ulaşamayacağı detayları işlemeye ve çeşitli parçaların birbirine bağlanmasına yarayan dikiş aletleridir. Günümüzde giyim tekstilinin en önemli zanaati olan terziliğin vazgeçilmez aletleridir. Küçük iğneleri, güçlü motoru ve ayarlanabilir farklı dikim seçenekleri  ile zevkinize uygun özgün kıyafetler ortaya koymanızı sağlar.

Kusursuz bir sonuca ulaşmak için gerekli olan dikiş makineleri, basit ve yönergeli anlatıma sahip kılavuzunda belirtildiği şeklinde kullanılır. Elle işleyen dikiş makineleri olduğu gibi, ayakla, elektrikle çalışan dikiş makineleri de vardır.Yalnızca elbise veya çamaşır dikmenin haricinde, nakış yapmak, overlok, düğme ve fermuar dikimi gerçekleştirmek, ayrıca kundura yapmak gibi farklı alanlarda ve özelliklerde de kullanıma sahiptir.

Basit kullanımı ve pek çok işlevi ile dikiş yapmayı eğlenceli hale getirirken ekonomik ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmanızı sağlar.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.