Menu
Sepetim

Hortumlar

Hortumlar, kurutma makinesinden istenmeyen suyun dışarı atılmasını sağlayan yedek parçalardır. Plastik ve farklı uzunluklarda tasarlanan yedek parçalar makinelere göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle satın alınırken makine model numarasına uyumlu parçalar alınmalıdır.

Hortumlar, içine giren yırtıcı materyaller sebebi ile kesilebilir, ezilme ve kopma sorunlarına bağlı olarak arıza gösterir. Aynı zamanda makineye farklı materyaller girmesi hortumun tıkanmasına sebep olabilir.Yedek parçada meydana gelen arızalar makinenin çalışmasını engeller. Çamaşırlar ıslak çıkabileceği gibi makine açılmayabilir. Bu durumda parça tamiri yapılmadığı için parça değişimi yapılmalıdır.

Kurutma makinesinin markasına göre uyumlu hortumlar kolaylıkla bulunmaktadır. Hortum satın alındıktan sonra eskisi ile evde değiştirilebilir ve makine sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.