Menu
Sepetim

Manometreler

Manometreler; kombi basıncını görüntüleyen yuvarlak yedek parçalardır. Kombilerin marka ve modellerine bağlı olarak iki farklı çeşitte bulunur; manometre ve termo manometreler. Manometreler kırılma ve tıkanma gibi sebeplerle arızalanabilir.

Gösterge arızası; kombinin basınç değerinde yaşanan sorunlarda göstergede hiç hareket olmaması ile anlaşılabilir. Kombi göstergesinin arızalanması basınç göstergesi kontrol edilemeyeceği için kombiye fazla su basılmasına sebep olur. Bu nedenle kombi akıtması gibi sorunlar da meydana gelmektedir.  

Manometrelerde meydana gelen arızaların giderilmemesi kombinin zarar görmesine sebep olacağı için yedek parça değişimi yapılmalıdır. Manometre arızasında parça tamiri yapılması mümkün değildir. Kombi markası ve modeline göre uyumlu bir yedek parça satın alınarak eskisi ile değiştirilebilir. Yedek parça değişimi uzman kişilerce yapılmalıdır.

Marka: Demirdöküm Model: IYIPRC1793329
Demirdöküm Aden / Atron / Kalisto Kombi Manometre..
171,52TL
Vergiler Hariç:145,36TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.