Menu
Sepetim

Sızdırmazlık Lastikleri / Contalar

Sızdırmazlık lastikleri/contalar makinenin dışarı su ve köpük akıtmasını engelleyen yedek parçalardır. Kısa, yuvarlak tasarımlara sahip olan bu parçalarda arıza meydana gelmesi durumunda makineler dışarı sızıntı yapar. Su akıntısı çamaşırların temiz yıkanmasına engel olduğu gibi evin kirlenmesine de sebep olur. Yedek parçalar küçük olmasından dolayı parça tamiri yapılması mümkün değildir.

Makinenin sağlıklı çalışması için bu parçaların değiştirilmesi gerekir. Sızdırmazlık lastikleri makinelerin markalarına ve modellerine göre üretilir. Uygun yedek parçaların bulunması için cihazların üzerinde yer alan model numaraları ile karşılaştırılması gerekir. Makine ile uyumlu yedek parça satın alındıktan sonra kolaylıkla değiştirilebilir.

Sızdırmazlık contalarında meydana gelen arızaların sebepleri genellikle makineye taşıyabileceğinden daha ağır çamaşırların atılmasıdır.  

Bu kategoride ürün bulunamadı.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.